Son güncellenme :18.02.2016 11:36

Anasayfa > DİNİ BİLGİLER, Fotoğraflar, Genel, Haberler, HABERLER, MEDYA > Atalay; Terörün hedefi huzur ve barış ortamını yok etmektir

18.02.2016 Per, 11:36

atalay_2Ankara’da dün akşam gerçekleştirilen terör saldırısında 28 kişinin hayatını kaybetmesi, çok sayıda insanın yaralanması nedeniyle derin üzüntü içerisindeyiz.

Kim tarafından, hangi amaçla, nerede gerçekleştirilirse gerçekleştirilsin, tarih boyunca terör, insanlığı hedef almış, evrensel huzuru ve barışı tehdit etmiştir.

Türkiye Cumhuriyeti halkının bundan önceki terörist eylemlerde olduğu gibi, bu menfur terör saldırısı karşısında da dayanışma ve kardeşlik ruhuyla, sabır ve metanetle, birbirine daha sıkı kenetlenerek, kardeşlik bağlarını daha da güçlendirerek, yarınlara emin adımlarla yürüyeceğine olan inancım tamdır.

Bu duygularla, Ankara’da vuku bulan terör saldırısını şahsım ve temsil ettiğim camiam adına en güçlü şekilde kınıyor, insanlık dışı dünkü saldırıda hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve Türkiye halkına başsağlığı, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyorum.

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.