Son güncellenme :24.04.2017 13:34

Anasayfa > Fotoğraflar, Genel, Haberler, HABERLER, MEDYA > Kutlu Doğum Haftası Nedeniyle Çeşitli Programlar Düzenlendi

24.04.2017 Pts, 13:34

2017 Yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında çeşitli bölgelerde bir dizi organizasyon gerçekleştirildi. Bu kapsamda her ilçede Pazar yerlerinde vatandaşlara lokma dağıtımı gerçekleştirildi.

Değirmenlik

 

Değirmenlik Köyünde de “Değirmenlik Camii Yaptırma, Yaşatma ve Manevi Değerleri Koruma Derneği’nce” bir Kutlu Doğum Programı düzenlendi.

Haspolat

 

 

 

Lefkoşa Bölge Temsilciliğince düzenlenen Haspolat’taki Kutlu Doğum Haftası Programının konuşmacısı Tarsus Müftüsü Hayri Erenay’dı.

Dörtyol

 

 

 

Din İşleri Başkanlığı Gazi Mağusa Temsilciliğince Dörtyol Köyünde de  Kutlu Doğum Programı düzenlendi. Programa Gazimağusa Temsilcisi Mustafa Küçük, Din Görevlileri Birliği Başkanı Fahrettin Öğdü katıldı ve kısa birer konuşma yaptılar.

 

 

 

Tatlısu

 

 

 

Tatlısu Köyünde düzenlenen Kutlu Doğum etkinliği yoğun katılıml agerçekleşti. Tarsus Müftüsü Hayri Erenay’ın konuşmacı olarak katıldığı etkinlik dün gerçekleştirildi.

 

 

 

Gazimagusa

 

 

 

Gazimagusa Temsilciliğince Kutlu Doğum haftası nedeniyle 20 Nisan Perşembe günü Kan Bağışı Kampanyası düzenlendi. Kampanya sonucunda 75 ünite kan toplandığı öğrenildi.   Yine Gazimagusa Temsilciliğince Pazar yerinde halka lokma dağıtıldı. 

İskele

 

 

 

Din İşleri Başkanlığı İskele Temsilciliğince İskele ilçesinde lokma dağıtıldı.

LEFKE

 

 

 

Din İşleri Başkanlığı Lefke Temsilciliğince Lefke ilçesinde lokma dağıtıldı. Lokma ikramını Din İşleri Başkanlığı Bölge Temsilcisi Mehmet Genç bizzat kendisi yaptı.

Lefkoşa

 

 

 

Din İşleri Başkanlığı Lefkoşa Temsilciliğince, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle Lefkoşa’da halka lokma ikram edildi.

 

 

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.